Kariera

Autoserwis Piastowska poszukuje pracownika na stanowisko:

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Zakres obowiązków obejmuje:
  • samodzielne diagnozowanie usterek w pojazdach
  • podejmowanie decyzji o naprawie lub wymianie części
  • rzetelne wykonywanie napraw pojazdów
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne
  • zmysł techniczny, zdolności manualne
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • znajomość obsługi samochodowego komputera diagnostycznego
  • samodyscyplina, rzetelność, odpowiedzialność
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • rozwój zawodowy przy pomocy profesjonalnych szkoleń
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do urlopu oraz wyjazdów kulturalno – integracyjnych, bony świąteczne)
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
Dodatkowe informacje:
  • praca dla osób pełnoletnich w każdym wieku (również 50+)
  • nie dyskwalifikujemy osób z lekkim stopniem niepełnosprawności
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie CV mailowo na adres glotech@glotech.com.pl lub złożenie go osobiście w siedzibie firmy, przy ul. Piastowskiej 5.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. O ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883.”